návrhy a realizace interiérů

   Jsme skupina profesionálních designérů interiérů, kteří čekají na každou novou příležitost realizovat přání svých klientů ve skutečnost. Je naší radostí přesvědčovat své zákazníky, že mohou mít víc, než si často myslí. Každý prostor skrývá krásu, stačí ji jen objevit.

   Od svého vzniku v roce 2006 stojí PW Interiér za návrhy a realizacemi celé řady interiérových i exteriérových prostor. Ať šlo o rekonstrukci bytu či novostavbu rodinného domu, řešení veřejných objektů, kanceláří, či jakýchkoli typů komerčních prostor, nejdůležitější zakázkou byla vždy ta aktuální a spokojenost našich klientů zase tou největší odměnou.

   Zakládáme si vždy na vysoké kvalitě a originalitě. Sortiment zboží, s nímž pracujeme, se tak stává pouze z vybraných představitelů renomovaných českých i zahraničních značek. Naší chloubou je pak originální nábytek vlastní výroby.

   Máte možnost nás navštívit v našem interiérovém studiu a vzorkovně dveří Sapeli v Olomouci, kde se můžete osobně seznámit jak s námi, tak s produkty a materiály, jež mohou brzy tvořit základ Vašeho nového interiéru.

   Firma pracuje v certifikovaném systému řízení jakosti dle ISO 9001 a ISO 14001.

ukázky realizací
© 2016 PW interier Jaroslav Horák s.r.o.
výroba : ER Media 2016